Kadınlara Ek Gelir

Yardım

Nedir?
Tüketicilerin alışveriş ve tüketim alışkanlıkları hakkında şirketler tarafından yürütülen pazar araştırmalarına katıldığınız ve karşılığında ödeme aldığınız bir sistemdir.
Nasıl Çalışıyor?
 • Araştırma Grubu'na üye olduktan sonra (buraya tıklayarak üye olabilirsiniz), üyelik bilgilerinize uygun araştırmalara katılımınız için kayıtlı e-posta adresinize zaman zaman davetiyeler gönderilecektir. Sorular, alışveriş alışkanlıklarınız ve belirli bir ürün ya da hizmet ile ilgili davranışlarınız hakkında olacaktır.
 • Gönderilen davetiyelerde, anketin uzunluğu ve anketi tamamladığınızda size ne kadar tutar ödeneceği detaylı olarak belirtilecektir.
 • Anketlere katılma zorunluluğunuz bulunmadığı gibi, üyeliğinizi dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.
 • Anketi tamamladıktan (Katılımınız için teşekkür eden ve aldığınız puanı gösteren bir mesaj gördüğünüzden emin olun) sonraki bir hafta içerisinde kazandığınız tutar hesabınıza işlenecektir.
 • Hesabınızda biriken tutar 20 TL'yi aştığında Yemeksepeti kuponu olarak tahsil edebilirsiniz (PayPal Türkiye'deki operasyonlarını durdurduğu için maalesef PayPal üzerinden nakit tahsilat imkanı kalmamıştır)
KadinlaraEkGelir.com kim tarafından yönetiliyor?
KadinlaraEkGelir.com ve pazar araştırmaları, Hit Bilgi Teknolojileri ile uzun yıllardır iş ortağımız olan uluslararası araştırma şirketi Cint AB tarafından yönetilmektedir.
Kişisel bilgilerim güvende mi?
Bu araştırma grubu, Cint ile KadinlaraEkGelir.com arasında özel bir sözleşme ile kurulmuştur. Bu sözleşme ve Cint'in üye olduğu uluslararası kurumların bağlayıcı kararları gereği kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde üçüncü kişi ve kurumlara verilmeyecektir. Tüm araştırmalar demografik bilgiler üzerinden yürütülecek, kişisel bilgileriniz sadece kimlik doğrulaması ve araştırma duyurularının yapılması için kullanılacaktır.
Gelen davetiyedeki bağlantıya tıkladım, ama anket kapalı görünüyor?
Her bir araştırma için belirli sayıda katılım isteniyor. Yeterli katılım sağlandığında anket kapatılıyor. Davetiyeyi aldığınızda, çok beklemeden ankete katılmanızı öneririz.
Anketleri cevaplarken kaydedip sonra devam edebilir miyim?
Maalesef bu mümkün değil. Davetiyedeki bağlantıya yalnızca bir kez tıklama hakkınız bulunuyor. Bu yüzden anket sorularına cevap verirken sayfayı yenilememenizi öneririz.
Anketleri cevaplamaya başladım, birkaç soru sonra devam etmeme izin verilmedi?
Her bir anket, araştırma konusuna göre belirli bir kullanıcı profile gönderilmekte, gönderilen katılımcılar arasında da belirli özellikler aranmaktadır. Örneğin tıraş makineleri ile ilgili bir anket yalnızca erkek üyelere gönderilmektedir. Benzer şekilde, bir anketi tamamlamak için de çeşitli şartlar aranabiliyor. Örneğin tıraş makineleri ile ilgili bir anketin başında jilet ile tıraş olduğunu belirten bir kullanıcının da ankete devam etmesine izin verilmiyor.
Ankete katıldım ama ücreti hesabıma yatmadı?
Yalnızca sonuna kadar tamamlanan, katılımınız için teşekkür eden ve ödenecek tutarı belirten mesajı gördüğünüz anketler için ödeme yapılıyor. Yukarıda bahsettiğimiz nedenlerden dolayı anketi tamamlamamış olabilirsiniz. Eğer anketi tamamlamış olmanıza rağmen ödeme yapılmadı ise, bize yazın; durumu inceleyelim.
Hesabımda biriken tutarı nereden görebilirim?
Buraya tıklayarak üye girişi yapın. Önce Profiliniz düğmesine, sonra da Hesabınız düğmesine basarak hesabınızda biriken tutarı görebilirsiniz.
Hesabımda biriken tutarı nasıl çekebilirim?
 • PayPal'ın Türkiye'den çekilmesi ile birlikte, hesabınızda biriken ödüllleri Yemeksepeti kuponu olarak tahsil edebilirsiniz.
 • Öncelikle ödeme yöntemi olarak Yemeksepeti kuponu seçmeniz gerekiyor (KadinlaraEkGelir.com hesabınıza giriş yaptıktan sonra Profiliniz Düzenle ekranından).
 • KadinlaraEkGelir.com hesabınızda biriken tutar 20 TL'nin üzerindeyse Yemeksepeti kuponu talep edebilirsiniz. (KadinlaraEkGelir.com hesabınıza giriş yaptıktan sonra Profiliniz Hesabınız ekranından).
 • Yemeksepeti kuponunuz kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Operasyonel nedenlerle Cint kuponları ayda bir kez toplu olarak gönderiyor. Bu yüzden talep ettiğiniz kuponun size gönderilmesi bir ayı bulabilmektedir.
Yemeksepeti kuponunu nasıl kullanırım?
 • Yemeksepeti.com ya da Yemeksepeti mobil uygulamasına girin.
 • Semtinizden online kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz bir restoran seçip dilediğiniz yemeği sepete ekleyin.
 • Siparişi tamamlamadan önce Sipariş Onay sayfasındaki Kupon bölümüne kupon kodunuzu yazın ve Online Kredi Kartı ile siparişini tamamlayın
 • Yemeğiniz kısa sürede indirimiyle kapınızda!

Copyright © 2016 Hit Bilgi Teknolojileri | Gizlilik Politikası